Koolipere

Kooli personal

1. Karin Soosalu                karin@neemekool.ee             53 328 776 

 

 direktor                               

 

2. Tiina Lõbu klassijuhataja 1. kl tiina.lbu@gmail.com

 

 eesti keel  1.kl 

 matemaatika 1. kl

 loodusõpetus 1., 3. ja 4. kl   

 inimeseõpetus 2. 3. ja 4. kl 

 

 3. Kärt Reisenbuk    klassijuhataja 4. ja 6. kl    kart.toompuu@hotmail.com    

                

 eesti keel  4.-6.kl 

 kirjandus 5.-6. kl

 loodusõpetus 5. kl   

 kodulugu 6. kl                                                                        

 HEV-õpilaste õppekoordinaator

 

4. Kerli Päärson   kerli.paarson@gmail.com  

 

ajalugu 5.-6. kl

eesti keel 3. kl

abiõpetaja

 

5. Pille Plakk                 klassijuhataja 3. kl ja 5. kl         pilleplakk@hotmail.com

 

 kehaline kasvatus 1. – 6. kl                

inimeseõpetus 2., 5. ja 6. kl

tehnoloogia/käsitöö 4.-6. kl

ringijuhendaja: spordiring

 

6. Ulla Moks                           ullamoks@gmail.com

 

matemaatika 3.-6. kl                        

informaatika 5. kl

haridustehnoloog

 

7. Helen Kahur                           helenkahur@gmail.com

 

inglise keel 1.- 6. kl

 

8. Kristiina Rebane               rebanekristiinaa@gmail.com

 

muusikaõpetus 1.- 6. kl

ringiõpetaja - koorilaul

 

9. Inga Korts-Laur                          ingakortslaur@gmail.com

 

 vene keel 4.-6. kl 

ringiõpetaja:

saksa keel ja prantsuse keel

 

10. Lauri Soosaar laurisoosaar@gmail.com                   

 

 tehnoloogia ja tööõpetus 4. -6. kl 

 

11. Reet Randoja                     reetrandoja@gmail.com

 

kunstiõpetus 1.-6. kl

tööõpetus 1.-3. kl                                

ringiõpetaja: kunstiring  

 

12. Triinu Parve     klassijuhataja 2. kl triinu.parve@gmail.com

 

eesti keel 2. kl

matemaatika 2. kl

loodusõpetus 2. kl ja 6. kl                             

abiõpetaja

 

13. Rita Sepp                        rtsepp@gmail.com tel 53 470 927

 

 tervishoiutöötaja                                        

 

14. Kerli Suits           koolimaja perenaine

 

15. Sirli Pajunurm koolimaja perenaine

 

16. Silvia Laas                        laassilvia@hotmail.com

 

eripedagoog  

 

17. Saale Kibin saalekibin@gmail.com      

psühholoog                                    

 

Psühholoogiga võib julgelt ühendust võtta ka otse, ilma kooli teadmata.

 

18. Kaili Nikkinen kailinikkinen47@gmail.com

logopeed