Uudised

Rahulolu-uuring 2012-2013.
03.04.2013

Hea lapsevanem
 
Palume Teil osaleda Neeme Kooli rahulolu-uuringus. Teiepoolsed hinnangud ja ettepanekud on abiks meie igapäevatöö korraldamisel. Küsimustikus on valik- ja avatud vastustega küsimused. Valikvastuste puhul tehke märge Teile sobivale vastusevariandile. Avatud vastuste puhul saate avaldada omi mõtteid ja arvamusi. Kindlasti täitke ära ka taustaandmed. Kui küsitlus on täidetud, siis vajutage nupule “Submit” – see garanteerib, et Teie poolt täidetud ankeet jõuab meieni.
 Juhul, kui Teil käib 2 või enam last meie kooli erinevates klassides, siis vastake küsimustikule mitu korda.
Ootame Teie vastuseid.

 

Küsimustik avaneb, kui klikkad allolevale lingile.
 
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFlNMFdFblVBT0dLbC1BQ1NYOFNUZmc6MQ


Tagasi uudiste lehele